Máme nového returnera!

Gutekunst skúša všetko možné.

Generálny manažér Brian Gutekunst nám oznámil, že prepustil CB Tremona Smitha, ktorý u nás slúžil primárne ako kick returner a v posledných zápasoch aj ako punt returner. Následne na to nám Ian Rapoport oznámil, že Packers z waivers získali bývalého RB Jaguars Tylera Ervina.

Tyler Ervin je 26 ročný running back, ktorý meria 178 cm a váži 84 kg. Do NFL bol draftovaný v roku 2016 v 4. kole, ako celkovo 119. Houstonom Texans. V NFL pôsobí najmä ako kick/punt returner. Počas 4 sezón v NFL mal len 5 behov pre 15 yardov a zachytil len 14 prihrávok pre 91 yardov. Avšak na kick/punt returnoch získal dokopy 1,221 yardov. Vracal celkovo 34 kickoffov, na ktorých získal 716 yardov a 61 puntov pre 505 yardov. V 25 zápasoch za Texans mal priemer 21.1 yardov na kick returne a 8.3 yardov na punt returne. Tento rok hrával v Jaguars, kde mal priemer 21.4 yardov na kick returne a vracal 5 puntov pre 9 yardov (priemer 1.8 yardov)

Tremon Smith za nás odohral 6 zápasov. V týchto zápasoch mal 13 kickoff returnov, na ktorých získal 303 yardov a 4 punty pre nula yardov. V poslednom zápase proti Giants predviedol náš najdlhší punt return v tejto sezóne, ktorým získal 3 yardy, avšak pri tomto returne sa dopustil fumblu. 

Zaujímavosťou je, že Okland Raiders prepustili WR Trevora Davisa, ktorý k ním prišiel práve po trejde s nami v úvode sezóny za 6. kolo. Davis spravil niekoľko chýb a Mayockovi zrejme už došli nervy. Pochopiteľne, vieme čo to je…

Naša hra na returnoch je v tejto sezóne príšerná, či už sa jedná o returnerov, alebo bloky. Sme na 28. mieste v NFL, čo sa týka priemeru na jeden kick return – 19.5 yardov. No a sme beznádejne poslední, keď sa bavíme o punt returnoch. Priemer na jeden punt return máme -0.9 (áno, je to mínus) yardov a celkovo -8 (áno, je to mínus) yardov na punt returne. Môžme dokonca prepísať historické tabuľky NFL! Rekord NFL za najnižšie číslo za sezónu je 27 yardov z roku 1965, keď sa to podarilo St. Louis Cardinals. Do konca sezóna zostávajú 4 zápasy. Čo myslíte, podarí sa nám to?

 

One thought on “Máme nového returnera!

  • 3 decembra, 2019 at 22:49
    Permalink

    Podaří! Barte, prosim Te, co rikaji o soucasnem stavu tymu fanousci na americkych GB fans strankach? Diky

    Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *