Najväčšie súboje o pozíciu v tíme

Už vo štvrtok po zápase bude mať GM Brian Gutekunst plné ruky práce. Bude musieť totiž vybrať 53 hráčov, ktorí budú hrať za Packers v nasledujúcej sezóne. Pozrieme sa na to, ktoré súboje ešte zatiaľ nemajú jasného víťaza a kto bude hrať proti Chiefs o holé prežitie.

QB: DeShone Kizer vs Tim Boyle

Tak toto je asi najčastejšie diskutované duo tohtoročnej preseason. Boyle v poslednom zápase jasne prehral Kizera, ktorý predtým toho moc neukázal a hral len štandard. DeShone bude musieť podať proti Chiefs kvalitný výkon bez nejakých zaváhaní. Zároveň sa bude musieť spoliehať na to, že Boyle vybuchne. Osobne mi to je viac-menej jedno, kto sa dostane do tímu. Aj tak to nie je adekvátne riešenie na pozíciu Aaronovho backupa. Musíme veriť, že Rodgers si vybral všetkú smolu v predošlých sezónach.

Môj favorit: Tim Boyle

RB: Tra Carson vs Dexter Williams vs Keith Ford

Dexter Williams! Tento chalan má veľký potenciál. Tra Carson nie je zlý, väčšina odborníkov a insiderov Packers hovorila o tom, že práve on je stále jednotkou v boji o post 3. running backa. Ford by tiež nemal moc zaostávať. O Williamsovi s Carsonom chystám ešte jeden väčší článok.

Môj favorit: Dexter Williams

WR: Darrius Shepherd vs Allen Lazard

Brutálne ťažké rozhodovanie medzi týmito dvoma hráčmi. Obaja ukázali svoj potenciál, ruky a hráčsku inteligenciu. Ja by som si ich nechalm oboch. EQ sa zranil, J’Mon Moore bol o dve triedy horší počas celého kempu. Títo dvaja majú ochotu robiť na sebe a čo je ešte dôležitejšie – Aaron o nich hovoril len dobré veci!

Môj favorit: obaja

Starting LG: Lane Taylor vs Elgton Jenkins

Elgton Jenkins je nováčik, no ukázal, že má na to. V tréningu tlačil na pílu, rýchlo pochopil systém a dôležité veci, čo sa trénerom neskutočne páčilo. Lane Taylor mu robí mentora, no pravdepodobne príde o miesto v tíme. A čo ak Taylor naozaj prehrá? Nechajú si ho Packers?

Môj favorit: Elgton Jenkins

Backup OL: Justin McCray vs Lucas Patrick vs Cole Madison vs Adam Pankey

Podľa všetkého sa dostanú cez škrtanie dvaja z nich. Osobne si myslím, že to bude McCray a Madison.

Moji favoriti: Justin McCray a Cole Madison

OLB: Reggie Gilbert vs Randy Ramsey

Gilbert je starší, má toho viac odohraného, a tak je asi favoritom. Na druhej strane stojí Randy Ramsey, ktorý má dlhodobejšie väčší potenciál. Gute bude mať s trénerov linebackerov a Mikeom Pettineom poriadnu debatu.

Môj favorit: Reggie Gilbert

ILB: Ty Summers vs James Crawford vs Brady Sheldon vs Nicholas Grigsby

Včera situáciu zmenila správa o zranení Orena Burksa. Ten by nemal byť zranený na dlhú dobu, čo je skvelá správa. Tým pádom nepôjde do IR a Gute ho určite zapíše do 53ky. Tým pádom sa dostane z tejto štvorice do tímu len jeden hráč. Ja by som bol najradšej keby to bol Ty Summers. V príprave a v tréningoch ukázal chuť zlepšovať sa. Nevyhol sa chybám, ale tréneri ho chválili a hovorili o jeho futbalovej inteligencii.

Môj favorit: Ty Summers

CB: Ka’dar Hollman vs Chandon Sullivan

Tak tu je dôsť možné, že cutom prejdú obaja. Aký je recept? Musia opäť ukázať kvalitný výkon aj proti Chiefs. Potom je možné, že si necháme až 7 cornerov. Pri vrtkavom zdravý Kinga a celkovo problémoch Packers na tejto pozície sa to zíde. Zdravá konkurencia v tíme môže byť len plusom!

Môj favorit: Ka’dar Hollman

S: Natrell Jamerson vs Will Redmond vs Tray Matthews vs Ibraheim Campbell

Campbell bol spomedzi tejto štvorice najlepší. Nesmie sa len zraniť a dostane svoje miesto v zostave. Možno si to ani neuvedomuje, ale pozícia safetyho mu môže priniesť celkom zaujímavú porciu snapov.

Môj favorit: Ibraheim Campbell

K: Mason Crosby vs Sam Ficken

Mason dostal do tejto preseason celkom zaujímavú konkurenciu. Bolo by však prekvapením, keby si Packers nenechali svojho legendárneho kickera. Myslím si, že Crosby bude aj naďalej kopať FG.

Môj favorit: Mason Crosby

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *