Nové správy ohľadom zdravotného stavu Orena Burksa!

Aké je vážne zranenie Orena Burksa? 

Ako určite všetci veľmi dobre viete, náš starting ILB Oren Burks sa počas rozcvičky pred zápasom s Oaklandom Raiders zranil. Poprední novinári informovali, že mu rameno vyskočilo, avšak viacej sme sa toho nedozvedeli. Burks sa k tomu vyjadril, že sa mu to ešte nikdy nestalo. Boli tu obavy o to, že Orenove zranenie je vážne a bude musieť vynechať značnú porciu zápasov regular season, čo by bola pre našu obranu obrovská strata. Včera mal Mike McCarthy tlačovú konferenciu a prezradil nám ohľadom Burksovej situácie trošku viacej.

Podľa McCarthy slov by sa nemalo jednať o dlhodobé a vážne zranenie. Oren je na tom lepšie, než očakávali. Magnetická rezonancia neodhalila vážnejšie poškodenie, čo je vynikajúca správa. Avšak aj napriek tomu je jeho účasť vo weeku 1 proti Bears otázna. Doba liečenia nebola stanovená a bude sa to posudzovať zo dňa na deň.

Takisto sa vyjadril aj k angažovaniu ďalšieho ILB. Povedal, že toto rozhodnutie nebolo založené na zranení Orena Burksa. Totižto chceli do našej skupiny ILBs pridať nejakú skúsenosť, keďže tam máme samých mladých a neskúsených chalanov.

Ďalej sme sa dozvedeli informácie aj ohľadom Montgomeryho a Murphyho. Montyho zranenie nohy nie len že nie je vážne, ba dokonca ani nie je. Takže je všetko v naprsotom poriadku. Bola reč aj o Murphym. Ten bol videný v šatni, ako má na členku bandáž a zranenie sa mu vraj prihodilo počas zápasu s Raiders. Z vyjadrenia McCarthyho bolo cítiť, že podľa neho bol jeho zlý výkon ovplyvnený práve týmto zranením. Nepripomína vám to niekoho? Áno, správne – Don Barclay. Takisto z jeho vyjadrení je viac než jasné, že trojkou na poste OT je Jason Spriggs. 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

PORADIE  |