Packers po dlhom boji dotiahli do Green Bay rešpektovaného skauta!

Gutekunstovi to trošku trvalo, avšak výsledok stojí za to!

Priateľstvo medzi generálnym manažérom Green Bay Packers Brianom Gutekunstom a Miltom Hendricksom, ktoré začalo vo Wisconsin-La Crosse a trvá už viacej ako 20 rokov napíše novú spoločnú kapitolu!

Tento týždeň sa Hendrickson oficiálne stal členom organizácie Packers po tom, čo strávil 14 rokov ako regionálny a následne národný skaut v Baltimore Ravens. Packers to ešte oficiálne neoznámili, takže je neznáme na akej pozícií bude pôsobiť, ale očakáva sa, že bude seniorským členom v osobnom oddelení ako riaditeľ futbalových operácií, čiže pozícia, ktorú zastával Eliot Wolf. Takže Gute mu zveril nesmierne dôležitú pozíciu. Zdroje taktiež spomínajú, že Gutekunst sa Hendricksona snažil získať už minulé leto, avšak úspešne nepochodil. Generálny manažér Ravens Ozzie Newsome tento presun zablokoval. Avšak Newsome odišiel do dôchodku, Hendricksonovi skončila zmluva a tak sa Hendricksonovi otvorili dvere do mesta a tímu, ktoré tak miluje. 

Hendrickson, blízky priateľ Gutekunsta pracoval v Ravens od roku 2005, kedy ho GM Ozzie Newsome prijal ako asistenta pre hráčske personálne. V tomto mu pomohol najmä jeho dobrý priateľ Gutekunst, ktorý mu vybavil skautskú stáž práve v Green Bay. Hendrickson sa stal skautom Ravens pre stredozápad, následne bol regionálnym skautom a v roku 2016 sa dočkal povýšenia na národného skauta. Hendrickson sa primárne zameriaval na skauting ofenzívnych lajnmenov. Medzi hráčov OL, ktorých Ravens počas jeho pôsobenia draftovali patria: tackle Michael Oher (‘09), tackle Jah Reid (‘11), guard Kemechi Osemele (’12), guard Gino Gradkowski (’12), tackle Ricky Wagner (’13), center Ryan Jensen (’13), tackle Ronnie Stanley (’16), tackle Alex Lewis (’16), guard Nico Siragusa (’17) a Orlando Brown Jr. (’18). Avšak jeho pôsobnosť bola ďaleko širšia, než len pri OL. 

Takáto posila sa nám momentálne náramne hodí, nakoľko sme v minulej offseason prišli o popredných členov exekutívy ako Alonzo Highsmith, či môj obľúbenec Eliot Wolf. Dávam vám jeden pokus na to, aby ste uhádli, kam išli. Áno správne. Cleveland Browns… Ako skoro každý náš hráč, člen front office či upratovačky. Momentálne sa Hendrickson spoločne s Gutekunstom a zvyškom skautov Packers nachádza na Senior Bowle, kde pátrajú po mladých talentoch, ktoré idú na NFL Draft 2019!

One thought on “Packers po dlhom boji dotiahli do Green Bay rešpektovaného skauta!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

5 dôvodov, prečo sa tešiť na novú sezónu!  |