Packers podpísali hviezdu kanadskej ligy

Náš generálny manažér nespí na vavrínoch a už myslí aj na budúci rok a oznámil nám, že podpísal jedného z najlepších hráčov v CFL (Kanadská futbalová liga). 

Green Bay Packers podpísali wide receivera Reggieho Begeltona, ktorý sa stane súčasťou našej 90 člennej súpisky v tejto offseason. Na rovnaký typ zmluvy sa podpísal aj FB Elijah Wellman. 

Begelton je wide receiver, ktorý má 26 rokov, meria 188 cm a váži 93 kg. Počas univerzitnej kariéry hrával za Temple, kde sa stal historickým lídrom v počte nachytaných yardov a prihrávok. Celkovo nachytal 227 prihrávok pre 2,435 yardov a 20 TDs. V roku 2019 hrával v Kanadskej Futbalovej Lige za tím Calgary Stampeders. V tomto roku sa mu podarilo nachytať 102 prihrávok pre 1,444 yardov a 10 TDs. Bol na druhom mieste v počte zachytených prihrávok a tretí v nachytaných yardoch a touchdownoch. Begelton bol jedným z pomedzi 27 hráčov, ktorí sa dostali CFL All-Stars tímu a bol jednoznačným tímovým najužitočnejším hráčom. Stampeders Begeltona zo svojho tímu prepustili, aby mohol zabojovať o kontrakt v NFL, ktorý nakoniec aj dostal. Bol na skúške v niekoľkých tímoch, no rozhodol sa, že chce svoje šťastie skúsiť práve v tom najhistorickejšom drese a zmluvu podpísal s Green Bay Packers.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

  |  Packers obdržali niekoľko dodatočných pickov na Drafte 2018!  |