Packers podpísali nového linebackera!

Packers spravili v posledných hodinách hneď niekoľko zmien!

Generálny manažér Brian Gutekunst nám oznámil hneď niekoľko presunov na súpiske Green Bay Packers! Do injured reserve bol premiestnený WR Jake Kumerow a na súpisku bol zapísaný LB Korey Toomer. Z 53 členného tímu bol ďalej prepustený CB Herb Waters a do practice squad boli zapísaní CB Tony Brown a S Marwin Evans. 

Zranenie WR Jaka Kumerowa sa nehojilo podľa predstáv a Gute sa tak rozhodol, že ho zapíše do injured reserve, odkiaľ môže byť späť povolaný až po 8 týždňoch a za sezónu môže tím z injured reserve povolať len 2 hráčov. Kumerow si za zranenie môže sám, keď sa bezdôvodne hodil do end zone a poranil si rameno. Aká tenká hranica je medzi úspechom a neúspechom, že? Možno keby sa nezranil, tak teraz je stále na súpiske a bojuje o miesto na ihrisku. Takto sa nechal uniesť parádnou play a odpísal sa minimálne na polovicu sezóny a dovolím si tvrdiť, že ak sa nestane nejaká výnimočná situácia, tak v tejto sezóne už ihrisko Lambeau Fieldu neuvidí.

Na súpisku bol tak zapísaný inside linebacker Korey Toomer. Toomer je 29 ročný ILB, ktorý meria 188 cm a váži 107 kg. Počas Pro Day si pripísal na 40 yardov čas 4.53s, 3-cone drill zvládol za 4.87s, 20 yard shuttle za 4.00s a na bench urobil 20 opakovaní. Do NFL vstupoval v roku 2012, kedy si ho v 5. kole, celkovo 154. vybrali Seattle Seahawks, s ktorými dokráčal aj k víťazstvu v Super Bowle. Svoju rookie sezónu trávil väčšinou v practice squade a v druhom roku bol umiestnený do reserve/non-football injury listu, kde strávil celú sezónu. Po training campe v roku 2014 bol zo Seahawks prepustený a začal svoju uctihodnú púť naprieč NFL. Jeho druhou zastávkou bol Dallas Cowboys, za ktorý odohral v roku 2014 len jeden zápas a následne v tom istom roku odohral ešte 8 zápasov za St. Louis Rams. V roku 2015 bol v slnečnej Kalifornií, kde hral za miestny Oakland Raiders a v čierno-strieborných farbách odohral 10 zápasov. V rokoch 2016/2017 hrával za San Diego/Los Angeles Chargers, kde hral v 28 zápasoch a ako starter v 16. Túto offseason podpísal so zlatokopmi od mosta Golden Bridge, no 1. septembra bol prepustený. Celkovo vo svojej kariére nastúpil do 46 zápasov a v nich sa mu podarilo zaznamenať 115 tackles (68 solo), 2 sacky, 5 forced fumbles a 1 interception, ktorú dokázal premeniť do 59 yardovej pick-6. V Packers bude nosiť dres s číslom 56.

Tony Brown je rookie cornerback z Alabami, ktorý meria 182 cm a váži 90 kg. Pôvodne bol podpísaný ako nedraftovaný nováčik Los Angeles Chargers. Za Crimson Tide nastúpil do 51 zápasov a vynikal najmä v run stoppingu a v special teamoch, kde mohol naplno využívať svoju nesmiernu rýchlosť a dobré fyzické predispozície. Jeho primárne využitie je ako nickel corner v sub packages, avšak v passovej hre je veľmi slabučký. Brown je bývalá bežecká hviezda a počas NFL Draft Combine zaznamenal na 40 yardov vynikajúci čas 4.35s a na 3-cone drill zaznamenal čas 6.78s. 

Naša practice squad tak vyzerá nasledujúco: 

RB Joel Bouagnon
CB Tony Brown
C Austin Davis
OLB Kendall Donnerson
S Marwin Evans
FB Joe Kerridge
DL Tyler Lancaster
DL James Looney
LB Greer Martini
OL Adam Pankey

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Receiving  |