Packers prijali nového člena do trénerského tímu!

Green Bay Packers prijali do trénerského tímu bývalého trénera LBs na University of Illinois, Tima McGarigleho. Tim bude v Packers pôsobiť na poste nového kontrolóra kvality defenzívy, píše oficiálna stránka klubu z Illinois.

„Aj keď som v Illinois pôsobil len jeden rok, tak to vyzerá tak, že som tam bol oveľa dlhšie vzhľadom na kvalitu vzťahov medzi ľuďmi, ktorí pôsobia v klube. Bol som tu krátko. Avšak, vždy som sníval o poste trénera v NFL a možnosť pôsobiť v takej organizácií ako sú Packers sa proste nedala odmietnuť. Mojej skupine linebackerov som dneska oznámil, že odchádzam a bola to jedna z najťažších vecí, aké som kedy urobil.“ hovorí Tim McGarigle.

McGarigle nahradí miesto kontrolóra kvality defenzívy po Ejiro Everovi, ktorý bol prijatý do LA Rams ako nový tréner safeties. Evero strávil len jednu sezónu v Packers.

„Bezpochyby je Tim McGarigle vychádzajúcou hviezdou v trénerskom odbore. Akokoľvek by som mohol byť rád, ak by ostal v našom trénerskom tíme, no nikdy by som nechcel stáť v ceste coacha na vysnívanú pozíciu. Tim je senzačný defenzívny coach a excelentný komunikátor. Nemám vôbec žiadne pochybnosti o tom, že bude mať veľmi úspešnú kariéru. Posnažíme sa po ňom zaplniť dieru na tejto pozícií čo najskôr.“ Nechal sa počuť tréner Illinois, Lovie Smith.

McGarigle bude pravdepodobne zodpovedný za rozbor zápasov, zlepšovania playbooku a všetkého ostatného, čo defenzívni tréneri a koordinátori budú potrebovať.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

REVIEW: WEEK #11 - Baltimore Ravens vs Green Bay Packers  |  PREVIEW: WEEK #5 - Green Bay Packers vs Dallas Cowboys  |  Zmeny pokračujú!  |  Kick Returns  |