Postrehy z Training Campu – 14. deň

Tréning nedohral dôležitý hráč našej ofenzívnej lajny!

Pravý ofenzívny tackle Bryan Bulaga opustil tréning po tom, čo pri nácviku behovej hry spadol na zem, na nohy mu pomohli tréneri a hneď ho aj odniesli do šatní. Na tréning sa už nevrátil a keď prišli novinári po tréningu pred šatňu, tak sa v nej už nenachádzal. Malo by sa jednať o zranenie členku a nie kolena. V roku 2013 si počas Family Night potrhal predný krížny väz a bol na celú sezónu vybavený. McCarthy na dnešnej tlačovej konferencií povedal, že Bryan stále podstupuje testy, no cíti sa už lepšie ako včera. Avšak do zápasu s Broncos určite nezasiahne. Dúfajme, že to nebude nič vážne. 

Tréning už druhý deň po sebe opustil aj OLB Jayrone Elliott. Údajne si poranil chrbát. 

WR Malachi Dupre predviedol pekný catch, keď Callahanov pass bol zrazený WR Colbym Pearsonom, no Malachi predviedol dobrú koncentráciu a loptu zachytil. Dupre bol aj dneska v centre pozornosti médií. Malachi povedal, že si na hit od Sullivana nepamätá. Pamätá si len to ako zachytil loptu a potom sa prebral v nemocnici. Dokonca si nepamätá ani na zdvihnutie prstov fanúšikom, že je „OK“. 

WR Geronimo Allison opäť povykrúcal obranu, keď sa nádherne uvoľnil cez CB Josha Hawkinsa a mal pred sebou voľné ihrisko. 

CB Kevin King počas tréningu žiaril. Zablokoval niekoľko passov do end zone. 

P Justin Vogel kopol pravdepodobne svoj najhorší punt v drese Packers, ale niekoľko puntov trafil dokonalo. Prvý punt dňa pokazil, no potom 6 puntov z 11 malo hang time +4.7s. Najdlhší punt meral 57 yardov a mal hang time 5.26s.

Na punt returne nastúpili Randall Cobb a Quinten Rollins, no obidvaja predviedli muffnutý catch.

K Mason Crosby premenil 6/7 FGs. Netrafil jeden 50 yardový FG. Prvé 2 kopy snapoval Derek Hart a zvyšné Brett Goode.

V dvojminútovom drile, CB LaDarius Gunter dropol jasnú interception a TE Lance Kendricks dropol touchdownový back-shoulder pass.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *