Randall Cobb sa zranil!

Tá istá rozprávka stále dookola…

Sezóna sa nám ešte ani nezačala a už sa k nám dostávajú správy o zraneniach. (Ako keby sme už na to neboli zvyknutí, že áno?) 

27 ročný WR Green Bay Packers – Randall Cobb, si privodil záhadné zranenie členku, ktoré ho pravdepodobne vyradí zo začiatku training campu. Michael Cohen z Milwaukee Journal-Sentinel videl Randalla na letisku so ´zafačovanou´ pravou nohou. Cobb túto „bezpečnostnú topánku“ opísal ako DOČASNÚ, no nevyjadril sa, či bude musieť podstúpiť operáciu. 

Počas OTAs bol Cobb zaevidovaný ako zdravý, čo bolo k dátumu 4.6. Takže zranenie sa mu muselo prihodiť niekedy počas posledných 3 týždňov. Avšak nie sú tu žiadne obavy o to, že by Randall musel vynechať otvárací zápas sezóny proti Bears, ktorý sa hrá 9. septembra. Hovorí sa o tom, že by mal byť limitovaný len počas úvodu training campu. 

Ako sa mu toto zranenie prihodilo je doposiaľ otázne a pravdepodobne sa to nedozvieme až do 25. júla, kedy sa hráči vracajú do Green Bay. Cobb v pondelok pridával na sociálne siete fotku, ako hrá golf s Aaronom Rodgersom a ex-parťákom Jordym Nelsonom. No fotka je len do pol nohy a nie je na nej vidno, či Randall má na pravej nohe nejakú bandáž.

Randall vstupuje do svojho posledného roku aktuálnej zmluvy, ktorá mu v tomto roku prinesie $10M. Počas minulej sezóny nachytal 653 yardov a 4 TDs. Jeho status v podobe hlavného cieľa Aarona Rodgersa počas tejto offseason vzrástol, keďže náš tím opustil WR Jordy Nelson. V roku 2014 bol Cobb menovaný do Pro Bowlu a od vtedy sme sa podobných čísel, akých dosiahol v tejto sezóne nedočkali – 1,287 yardov a 12 TDs. Pred vstupom do tejto offseason veľa ľudí verilo, že práve Cobb je hlavným kandidátom na „pay cut“, no nový generálny manažér Brian Gutekunst sa namiesto toho rozhodol prepustiť Jordyho Nelsona. 

One thought on “Randall Cobb sa zranil!

  • 29 júna, 2018 at 10:37
    Permalink

    Obávam sa len toho, že Randall bude mať znova skvelú sezónu, ktorá mu prinesie predĺženie zmluvy s GB a scénar s jeho výkonnosťou sa bude opakovať.

    Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Postrehy z Training Campu - 6. deň  |  INJURED RESERVE  |