REVIEW: Preseason #4 – Los Angeles Rams vs Green Bay Packers

V poslednom prípravnom zápase pred úvodným súbojom sezóny proti Seahawks sme porazili LA Rams 24:10!

Z 88 hráčov na súpiske (nepočítam Ahmada Brooksa) zasiahlo do zápasu 60 hráčov, ktorí mali poslednú šancu ukázať, že práve oni patria do 53 členného tímu. Do zápasu nezasiahol ani CB Kevin King, lebo počas rozcvičky pociťoval bolesť v triesle, no po zápase sa vyjadril, že do zápasu proti Seahawks bude v poriadku. 

Začnem tradične QBs. Celý prvý polčas patril Brettovi Hundleymu. Čiže toto pravdepodobne naznačuje, že Hundley nebude toto leto vymenený a ostane na súpiske ako backup a 3. QB bude len v practice squad. Čo je aj logický ťah, keďže v tíme potrebujeme mať posilnené iné pozície. Brett mal trošku rozpačitý štart, no pomaly sa dostával do požadovanej teploty. Celkovo skompletoval 11/21 prihrávok pre 99 yardov a 1 TD + si pripísal jeden 13 yardový behový TD. Spomeniem aj jeho hlboký pass na Geronima Allisona, ktorý Geronimo zachytil, no obranca ho vystrčil z ihriska a nestihol udržať obidve nohy v ihrisku. Musím povedať, že to bol perfektný pass od Hundleyho. Tysom Hill nastúpil do druhého polčasu a predviedol vynikajúci výkon. Pripísal si aj jeden TD drive, ktorý sa skladal z jeho dvoch behov pre 19 yardov, skompletovaním 3/3 passov pre 28 yardov, vrátane 25 yardovej TD prihrávky na TE Aarona Pecka. V tejto hre bol pod obrovským tlakom pass rusherov, no dokázal si povystúpiť z kapsy a nádherným hodom našiel Pecka. Joe Callahan dostal k dispozícií len 2 drivy na konci zápasu a nepredviedol nič. Musím povedať, že Hill toho predviedol v preseason viacej a myslím si, že práve on bude našim 3. QB v practice squad. 

Vynikajúci zápas odohrali naši rookie RBs. Devante Mays a Aaron Jones zakončili zápas s +50 získanými yardami. Mays v úvode zápasu zachytil 2 prihrávky na ktorých dokázal získať pekných 36 yardov. Jones zachytil krátky TD pass od Hundleyho, neskôr predviedol 24 yardový beh stredom ihriska. Celkovo na 8 behov nabehal 48 yardov. Jamaal Williams nabehal na 11 behov 31 yardov a zachytil jeden pass pre 6 yardov. Keby som mal vybrať jedného z nich na základe výkon v preseason, ktorý bude náhradou za Montgomeryho, tak by som vybral Aarona Jonesa, ktorý je spomedzi tejto trojky najlepším receiverom a keď sa zlepši v pass protection, tak by mohol byť vynikajúcim RB a duo Jones & Montgomery by nám ponúklo zaujímavé ofenzívne možnosti. Za ním by šiel Devante Mays a na poslednom mieste Williams. Paradoxom je, že práve J. Williams bol z danej trojice na drafte najvyššie, no jeho výkony boli až za Jonesom a Maysom. V zápasoch nedokáže triafať diery. Aj v tomto zápase mal peknú dieru na pravej strane, no on bežal niekam do hája. Celkovo v preseason mal 15 behov pre 28 yardov, čo je je 1.86 yardu na beh. Veľmi slabé čísla. No v pass protection mu to ide značne lepšie. 

Skvelý zápas odohral aj WR Geronimo Allison. Zachyctil aj TD pass, ktorý však bol anulovaný kvôli holdingu Murphyho. Čo je určite veľká škoda, lebo tú loptu zachytil naozaj parádne. Opäť dokázal predviesť aj svoje „lámače kotníkov“. Celkovo si pripísal 3 zachytené prihrávky pre 27 yardov. Zápas však opustil po hite asi 1 yard od end zone s podozrením na otras mozgu. Nie som si vôbec istý, či to bol zrovna najčistejší hit, no na podobné hity sme si už asi počas preseason „zvykli“! Má však 2 týždne na to, aby sa dal do poriadku, keďže na prvý zápas sezóny má stopku.

Rookie punter Vogel si zaistil miesto puntera. Puntoval vynikajúco a Rams nemali žiadnu šancu na punt returnoch. Sa mi zdá, že asi 3 punty mali hang time niečo cez 5 sekúnd. Celkovo puntoval 7x s priemerom 45.7 yardov, z toho boli 2 do inside 20. Nepokazil ani jeden punt. Pozrite si tento jeho punt a coverage našich hráčov. Ako z učebnice.

Do našej secondary sa vrátil CB Davon House, no odohral len prvý drive zápasu. V tomto drive si stihol pripísať jeden tackle. Zápas sa vydaril LaDariusovi Gunterovi a aj Donatellovi Brownovi. Gunter si pripísal 1 sack z blitzu, kde ho nikto z blind side neblokoval a aj 1 interception, ktorá bola po chybe útoku Rams (tá interception mohla skončiť aj v rukách Pipkinsa, no Gunter bol o trošičku pohotovejší). Keď postavíte Guntera na slot, tak tam dokáže odohrať veľmi dobrý zápas, keďže táto pozícia nevyžaduje až takú rýchlosť ako na outside. Myslím si, že na slote by mohol byť užitočným hráčom. Brown na rozdiel od Guntera si po interception nádherne prišiel. Nádherne prečítal hod Orlovskyho na McRobertsa a zachytil íčko. Na Browna leteli aj 3 passy za sebou do end zone. Každý jeden dokázal ubrániť a prinútil Rams kopať len FG. Som si istý, že minimálne practice squad ho neminie. 

Ešte pridám zopár krátkych postrehov. Zápas vôbec nevyšiel OLB Fackrellovi a Gilbert je pre mňa jasnou voľbou pred Fackrellom. Možno dokonca aj rookie Calvin. ILB Jake Ryan podáva konzistentné výkony a urobil oveľa väčší pokrok ako Martinez. Tento zápas vyšiel aj G Geoffovi Grayovi, no predošlé 2 boli dosť zlé. Rookie G Kofi Amichia opäť odohral zlý zápas a practice squad je takmer istá. Myslím si, že CB Josh Hawkins ukázal potrebnú spoľahlivosť a do tímu by sa mal zmestiť. Zápas kvôli zraneniu opustil S Kentrell Brice, snáď to nebude nič vážne. 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Skvelé správy z Green Bay!  |  Hodnotenie hráčov za sezónu 2017 - Safeties  |