REVIEW: WEEK #17 – Green Bay Packers vs Detroit Lions

Rozhodnúť to musel opäť Money Mason!

Tak ako v prvom tohto sezónnom meraní síl s Detroitom Lions, tak aj v tomto zápase to bola dráma do konca zápasu. U nás doma na Lambeau sme prehrávali 0-13. Teraz na Ford Fielde sme prehrávali 0-14. No obidva tieto zápasy sa rozhodli v posledných sekundách zápasu a mali rovnakého hrdinu. Tak ako doma na Lambeau Fielde, tak aj v motorovom meste sa tesne pred koncom zápasu na ihrisko postavil kicker Mason „Money“ Crosby a v obidvoch prípadoch sa nemýlil. Jeho 2 premenené fied goals znamenali 2 víťazstvá. Prvý krát to bolo 23:22 a tento krát to bolo pomerom 23:20. Lions v obidvoch zápasoch viedli dokopy 120 minút len na to, aby prehrali na field goal v poslednej sekunde. 

To, čo je najdôležitejšie, tak týmto víťazstvom sme si zaistili first round bye a máme istotu, že minimálne Divisional round sa bude hrať u nás na Lambeau Fielde! Je jedno ako sme s k tomu dostali, či to bolo o jeden alebo 20 bodov. VÍŤAZSTVO JE STÁLE VÍŤAZSTVO a obzvlášť v NFL, kde máme každý week prekvapenia. Packers v sezóne 2019 sú ako Taco Bell. Nie je to vždy pôžitok a berie ti to roky života, ale stále to budeš milovať, nech sa deje čo sa deje a najlepšie sa to konzumuje, keď si masívne opitý. 

Matt LaFleur sa tak stal len 5. trénerom v histórii NFL, ktorí vo svojej prvej sezóne v pozícii head coacha vyhrali 13 a viacej zápasov. Dvaja prehrali v konferenčnom finálne (Harbaugh, Mariucci). Jeden prehral v Super Bowle (Caldwell) a jeden z nich Super Bowl aj vyhral (Seifert). Ako si povedie Matt? Hráme doma na Lambeau Divisional Round proti Saints, alebo víťazovi zápasu Eagles-Seahawks. Zápas sa bude hrať podvečer, takže na Lambeau bude póóóóóriadna zima. 

AARON RODGERS JE STÁLE BRZDOU

V prvej polovici sezóny (do bye weeku) hral Aaron Rodgers fakt dobre. Keď mal niekoho trafiť, tak ho trafil. Pochopiteľne som ho chválil. No teraz? Presnejší je aj stormtrooper zo Star Wars, a to je už čo povedať. V tomto zápase mal toľko nepresností, že ich tu ani nedokážem všetky vypísať. Keby trafil všetky hody, čo trafiť mal, tak vedieme o 30 bodov a je pokoj. Ale nie, my to musíme ukopať v poslednej sekunde. Riešenie je zrejme také, že by sme mali mať každého WR cez 2 metre a potom by ho už asi neprehodil… 3x netrafil RB Aarona Jonesa na wheel route, z čoho bola jedna play pre jednoduchý TD, a jedna pre TD, ak by sa dokázal vyhnúť poslednému LB, ktorú mu stál v ceste, avšak prihrávky boli nepresné. Na wheel route prehodil aj ďalšieho RB Tylera Ervina a to hneď 2x, z čoho jeden mohol byť TD. V end zone prehodil WR Davante Adamsa, čo mal byť TD, keby to bolo o trošičku kratšie. Adamsa prehodil aj na hlbokej lopte stredom ihriska v závere zápasu, čo mohol byť okamžite zisk 50 yardov, field goal range a možno aj TD, keby mu to hodil do behu, nakoľko od posledného coverage obrancu mal separáciu minimálne dvoch krokov. Keď niekto hovorí, že Adamsa triafa pravidelne, tak vidíte, že nie, nie. Aj v poslednom zápase s Vikings ho nevedel trafiť presne v end zone na pár yardov… Jeho interception prišla po podhodenej lopte, keď WR Jake Kumerow sa proti svojmu strážcovi na deep route uvoľnil a mal parádny náskok. Keby ho Rodgers trafil, tak to mohol byť aj TD. Rodgers loptu však tentoraz podhodil, Kumerow musel brzdiť, corner bol v lepšej pozícii na loptu a bolo to íčko. Dva krát prehodil úplne voľného MVS. Najskôr na deep lopte a lopte a potom na crossing route. No a to prehodenie úplne voľného WR Lazarda stredom ihriska na deep poste?!! Tak ako to bolo totálne na bombu medzi oči. Tu je video: 

No a toto bol len veľmi stručný výpis toho, čo Aaron pokazil – neboli to len tesné prihrávky, ale niektoré boli prehodené fakt o hooodne… Rodgers skompletoval menej ako 50% svojich prihrávok a v polsedných 4 zápasoch to je 55.á%. Za zápas proti Lions neskompletoval 28 prihrávok, čo je jeho kariérne maximum. Portál The Athletic uvádza, že v tomto zápase svojho receivera netrafil v 16 prípadoch, čím vyrovnal historické maximum v NFL, ktoré doteraz držal z roku 2013 Viking Josh Freeman (táto štatistika sa datuje od roku 2006). 16 prehodených prihrávok je proste absorudné číslo. Rodgers mal v zápase aj niektoré fakt parádne hody, avšak jeho konzistencia je veľmi, veľmi zlá. Stále to hodiť vie, ale nie konzistentne a k tomu sa pridávajú somárske chyby na rýchlych odhodoch. Toto bol zápas typu playoff a Rodgers predviedol takýto výkon. 

Na Rodgersa mám ešte jeden postreh. Ja, vy a aj hocikto iniý, kto videl prvý zápas Rodgersa v živote tak vie, že Rodgers loptu rozohrá sekundu pred uplynutím play-clocku. Lions to vedeli tiež a pripravili sa na to. Niekoľkokrát Rodgersa nachytali na to, že svoju obranu prerotovali 2-3 sekundy pred rozohrávkou a Rodgers tak bol mimo callu. Lions ukázali cestu, ako sa má proti Rodgersovi hrať a v playoff sa toto bude diať non stop, ak sa tohto zvyku Rodgers nezbaví a nezačne rozohrávať skorej. 

HRÁČI BOLI NEUSTÁLE VOĽNÍ

Minulý week som head coacha Matta LaFleura chválil za skvelé útočné schémy. Tento week nebol výnimkou a jeho hráči boli voľní neustále. Aj keď ma trošku štve, že sme nehrali krátke a rýchle a odhody. LaFleur však veril v to, že hrá proti najhoršej passovej obrane v lige a raz to tam na tú deep loptu Rodgers už trafiť musel. Ak máte niekto gamepass, pozrite si All-22 a uvidíte, že naši WRs boli takmer nonstop voľní. Problém však bol v pánovi s číslom 12. Neskôr v závere sme zmenili rytmus hry a ono to nejako išlo. Rozohrávali sme rýchlejšie a s loptou sme hýbali bez problémov. Nemohli sme to spraviť skorej? Nehovorím, že tie play-cally boli nezmyselné a nemali šancu na úspech, ale Rodgers to nebol schopný trafiť takmer celý zápas, tak prečo neprejsť na niečo takéto skorej? 

Prišli tam samozrejme aj nejaké dropy. Prvý drop Grahama bol totálne otrasný. Tragédia. O tom žiadna. Keby to chytil, tak sme mohli kľudne prvou play v zápase skórovať TD a dostať sa na koňa. Ale to by musel Jimmy prihrávku chytiť a ja som ho ešte u nás nevidel bežať, tak by to bola „LEN“ big play hneď na prvej play zápasu. Avšak dropy od Tonyana, G-ma a MVS prišli po tom, čo Rodgers hodil zlú prihrávku. A to prihrávka nebola dlhá 50 yardov, ale zopár yardov. Vieme, že MVS a aj G-mo majú problémy a lopta im padá. Tak im trošku pomôžme tým, že dostanú loptu do rúk, do behu a zbytočne im to nesťažovať. Rodgers však najskôr hodil loptu do protipohybu MVS, chytateľné to bolo, avšak lopta nepresná a ešte na zadok… hodí mu to do behu a mohol z toho byť lepší zisk. Ten rýchly odhod na G-ma bol nízky a nepresný. Chytať sa to opäť dalo, avšak hod nebol o nič lepší. Tá lopta na Tonyana? Opäť išla do protipohybu nášho tight enda. Rodgers im vôbec nepomáha, hádže to do zeme a nie do rúk. Chceme do tímu Odella, ale ak by mu Rodgers takto hádzal prihrávky, tak by to nebol Garrett, kto by trieskal hráčov prilbou po hlavách… Alebo si myslíte, že on príde a instantne s ním bude mať chémiu ako s Jordym Nelsonom? Prosím vás…. Táto reakcia Aarona Naglera počas včerajšieho zápasu hovorí za všetko: 

Začul som tu reči o tom, že nemáme WRs a ofenzívne zbrane. Adams je TOP 5 receiver v lige. Jones je TOP running back v lige, Lazard hrá vo veľkej fazóne a Kumerow keď dostane príležitosť, tak sa uvoľní. Jasné, nie je to OBJ, Can´t Guard Mike, alebo Tyreek, no ukážte mi tím, ktorý je v tohto sezóonom playoff v NFC a má na poste WR TOP 5 hráča v lige, na poste RB TOP 5 hráča v lige, za nimi ešte natrepaný útok hviezdami? 49ers? Šak sa museli trejdovať po Sandersa, lebo okrem Kittla tam nikoho nemali (Samuel sa ukazuje parádne) a poviem vám, že náš Lazard hrá aktuálne lepšie než Sanders. Seahawks? Nie. Eagles? Nie. Vikings? Tam by som dokázal povedať, že Cook je TOP 5 RB v lige a Thielen s Diggsom sú jednou, ak nie to najlepšou dvojicou v lige, avšak ani jeden z nich nie je lepší než Davante Adams. Saints? Oukej. Kamara a Thomas sú v TOP 5. V NFL nie je vôbec bežné, že tím má na súpiske dvoch hráčov na rozdielnych útočných pozíciach, ktorí sú v TOP 5 v lige a k tomu tam má pribalených ešte ďalších TOP ofenzívnych hráčov. Nikde inde sa ľudia tak nesťažujú na svojich útočných hráčov, ako fanúšikovia Packers. Čo by dali takí Eagles za to, keby mohli mať v tíme Jonesa s Adamsom…

U nás je jednoznačne chyba v človekovi, ktorý sa volá AARON RODGERS. Videli ste Wilsona, Garoppola, Breesa, Cousinsa (oukej, toho áno), že by za zápas netrafili 5 krátkych odhodov, ako to dokázal spraviť Aaron Rodgers v zápase proti Lions? Nech sa páči… Lazard, Kumerow, Jones, Ervin tam boli celé poobedie voľní, on im však nebol schopný loptu doručiť tak ako mal. Raz tam hodil na Lazarda presnú loptu a čo z toho bolo? Parádny TD proti jednému z najlepších cornerov v lige. Keď mu hodil presnú prihrávku z rolloutu doprava, Lazard sa nezatavil, nabehol si na prihrávku a zázračne ju chytil o prilbu? Vtedy je už zrazu dobrý, že áno? 

Ak Rodgers na to, aby hral taký futbal, ktorý nás má priviesť k Lombardi Trophy, potrebuje troch excelentntých WRs, excelentného RB, excelentnú OL, ešte aj excelentného TE a do toho chémiu s každým jedným hráčom, tak potom je čas posunúť sa ďalej. Proste stále platí veta DO YOUR JOB. Rozdiel medzi nami a Niners nie je v tom, že by mali v útoku viacej talentu, a viacej hviezd, ale v prevedení daných plays. Oni také chyby ako my nerobia. Kedy Garoppolo prehodil Juszczyka ako Rodgers pravidelne ignoruje, alebo netrafia Vitaleho? Potrebuje Garoppolo mať v tíme Adamsa, OBJ a ešte nejaký first round talent na to, aby hýbal s loptou? Kedy mal napríklad Brady na poste WR a RB hviezdu za hviezdou? Prečo bol taký úspešný? Lebo trafil to, čo trafiť mal keď to bolo treba (teraz to už o ňom moc povedať nevieme, ale predsa už je to takmer praveký človek). Keby Rodgers v tomto zápase trafil to čo mal, tak je to krásne a pohodlné víťazstvo a na našich WRs nikto nepovie ani pol slova. Hovoríme, že nedraftujeme Rodgersovi WR. Koľkokrát Pats draftovali Bradymu WR v prvom kole? Tento rok Harryho na 32ke a potom? V roku 1996 Terryho Glenna. V druhom kole brali naposledy WR v roku 2013 Aarona Dobsona a ten je teraz kde? Je úplne jedno, či je ten hráč draftovaný v prvom kole alebo je nedraftovaný. Ak dokáže hrať, tak prečo by nebol na ihrisku? A Lazard s Kumerowom to dokážu. Sú hráči v zápasoch voľní? Sú. Kto im nedokáže loptu doručiť do rúk? Toto nie je chyba hráčov, ktorí stoja na druhej strane tejto rovnice. Nemôžte ani povedať, že sa o WRs nezaujímame. Pred dvoma rokmi Gute ponúkol zmluvu WR Allenovi Robinsonovi, on však zobral viacej prachov a šiel do Bears. V tejto sezóne sa informoval okolo situácie Andersona, ale first round pick za takéhoto hráča je výsmech. Niektorí tvrdia, že Jonesovi a obrane sa darí kvôli tomu, že nemáme WRs… Nie že by sme boli radi, že obrana konečne dokáže vyhrať zápasy a máme RB, ktorý dokáže behať nadštandardne a my sme nespokojní, lebo to je kvôli tomu, že nemáme WR. Takže je to vlastne zle? Však to je na smiech. 

V playoff sa bude musieť Rodgers prebrať, lebo tam nám už tieto jeho chyby len tak ľahko nepretečú. Sme rozmaznaní z čias, keď sme mali v tíme Drivera, Jenningsa, Jonesa, Nelsona, a Cobba. Tie časy sú už dávno preč a treba žiť v prítomnosti. Koľko titulov sme vyhrali? Jeden a aj to vtedy, keď bola obrana v TOP 10 prvý a posledný krát za Rodgersovej éry. Nebuďte zaslepení a pozrite sa na situáciu tak, aká je. Takýto luxus teraz v NFL nemá hádam nikto. Zbrane máme, Rodgers ich však musí vedieť využívať. Ak to nedokáže, tak to poviem opäť. JE ČAS. Viem, číta sa to ťažko a ešte ťažšie sa to priznáva. 

OBRANA ODOHRALA DVA ROZDIELNE POLČASY

V prvom polčase sme neboli schopní zastavovať behy stredom ihriska. Lions mali 6 drivov, na ktorých získali 253 yardov a 17 bodov. V druhom polčase mali takisto 6 drivov, ale len 89 yardov a 3 body. Priznávam, že to bolo zapríčinené aj absenciou WR Kennyho Golladaya, avšak v druhom polčase sa obrana prebrala a podržala nás. Treba dať za to kredit Pettinovej obrane. 

5 plays – 17 yardov – Punt

3 plays – 1 yard – Punt

4 plays – 38 yardov – FG

5 plays – 5 yardov – INT

4 plays – 23 yardov – Punt

3 plays – 5 yardov – Punt

CELKOVO – 24 plays – 89 yardov – 3 body – INT

No celkovo to nebol dobrý výkon, keď si zoberieme, že tam hral nedraftovaný nováčik na poste QB a chýbalo im niekoľko najväčších ofenzívnych zbraní, ako Hock, či M. Jones. Určite ich nepochválim za to, že Lions sa dostali na loptu 20 sekúnd pred koncom polčasom, RB Ty Johnson mal dva behy pre 40 a 11 yardov a Lions dali s uplynutím času field goal. To malo byť akože čo?!

ILB Blake Martinez mal otrasný vstup do zápasu, keď sa nedokázal dostávať z blokov a upchávať svoje diery. Preto prichádzali tie veľké behy. No potom zahral dve dôležité plays. Prehrávali sme 13-20, štvrtá štvrtina a 10 minút do konca zápasu. Martinez blitzoval a pomohol Zeemu zničiť Bloughov pocket a ten už nemal nárok na zahratie nejakej play. Na ďalšej play poslal QB Blough otrasnú loptu, ktorú zachytil práve Martinez po tom, čo dropol do deep coverage, čo väčšinou nie je najlepšie znamenie, hh. Táto play nám pomohla zápas vyrovnať a označujem ju za play zápasu. 

OSTATNÉ POSTREHY

 • Mason Money Crosby je náš spasiteľ. Áno, missol jeden FG, ale keď ho trafiť mal, tak ho trafil! 
 • Punter JK Scott kope ako v úvode seźony, skvelý výkon! Niektoré punty boli fakt nádherné. 2 krát ich prišpendlil inside 10 a Agnewovi nedovolil žiadny veľký return. 
 • Stále nehovoríme o Za´Dariusovi Smithovi ako o defenzívnom hráčovi roku? Sacky, tlaky a hity na QB. Kto mal v tejto sezóne väčší vplyv na hru obrany než práve Zee?!
 • Jared Veldheer musel zaskočiť za RT Bryana Bulagu, ktorý mal otras mozgu a musím povedať, že rozdiel medzi ním a Lightom bol značný. Pozrite si, ako sa dokázal vrátiť do bloku pri TD Lazarda. Skvelá práca a zúročené dlhoročné skúsenosti! 
 • Run-blocking bol otrasný.
 • Kumerow spraví perfektný blok, no Graham ho využije a vybehne no outu. Ach… 
 • Videli ste, ako Gary zhltol dvojlbok a Zee bol tak úplne voľný a spravil dôležitý tlak na QB? Gary je hráč!!! 
 • CB Jaire Alexander si zrejme myslel, že je na Wrestlemanii a svojou hlúpou penaltou pripravil pre Lions touchdown. 
 • Zápas opustil aj center Corey Linsley pre problémy s chrbtom, avšak v playoff by mal byť oukej. jeho náhradník Lucas Patrick spravil to, čo spraviť mal. Výraznejšiu chybu som tam nevidel. 
 • DB Chandon Sullivan pokračuje v skvelých výkonoch. Naozaj jeden z nenápadných hrdinov tejto sezóny. 
 • Som si istý, že ak sa proti nám v playoff niekto pokúsi zahrať Philly Special, tak už na to budeme pripravení. Pettine podľa mňa teraz kvôli tomu nebude spať 3 dni. 
 • WR Jakovi Kumerowovi bola odpískaná OPI na tom, na čom si Jordy Nelson postavil takmer celú kariéru. Dakedy sa každá drobná somarina nepískala. Teraz sa buď píska každá drobná somarina, alebo vôbec nič. 
 • Minulý week sme proti Vikings nemali ani jeden missnutý tackle. Teraz? To bola hitparáda missnutých tacklov. 
 • WR Davante Adams robil catch pri sideline a viditeľne bol out of bounds. Dvaja rozhodcovia sa na to pozerali priamo a stáli od neho pár yardov, no a aj tak to zahlásili ako catch. To sú už fakt slepí? 
 • OPI na WR Davante Adamsa bola taká smiešna ako máločo. Inak úplne to isté od hráča Lions v nasledujúcom drive a odpískané to nebolo. (jasné, nemalo byť, šak to faul nie je, ale keď to už odpískali Adamsovi?) 
 • Pri Adamsovom touchdowne sa Bulaga pohol o stotinu skorej, než bola lopta snapnuta. Mal to byť false start. 
 • Chyby boli na obidvoch stranách a rozhodcovia boli opäť na smiech. Minulý week rozhodcovia super, teraz slabota. 
 • Ešte stále neveríte mojím slovám, že Gutey v apríli draftuje quarterbacka?
 • V sezóne 2020 budeme hrať doma s: Vikings, Bears, Lions, Eagles, Titans, Jaguars, Falcons, Panthers. Vonka budeme hrať s Vikings, Bears, Lions, Saints, 49ers, Texans, Colts, Buccaneers. Ale to neriešime, to je hudba budúcnosti.
 • Stále milujem tento tím. 
 • Druhé miesto v NFC, domáci zápas v Divisional Round a potenciálne aj v NFC Championship!
 • GO PACK GO!!!!!!

 

 

7 thoughts on “REVIEW: WEEK #17 – Green Bay Packers vs Detroit Lions

 • 30 decembra, 2019 at 19:21
  Permalink

  S hodnocením AR naprostý souhlas. Přesně to vystihuje začátek toho odstavce “Ak Rodgers na to, aby hral taký …” s takovými zbraněmi tě k SB přivede i průměrný QB. Ale i v útoku šance je. Nechápal jsem proč zkoušeli ty dlouhé hody tak dlouho. Po 1/4 bylo jasné že AR netrefí nic. Když se přešlo na kratší přihrávky prokládané během tak to šlo.
  Obrana druhou půlku super, ale je prostor pro zlepšení. J. Alexander se mi momentálně zdá horší Kinga. Včera nejen ta penalta, ale jednou dlouhý hod přes něj a jednou zlý odhad a hašení DPI. A i Tramon Wiliams by měl trénovat chytání míče. To byla jasná INT. Martinezovi jsem pořád nepřišel na chuť. Že vybírá špatné mezery a nebo se lehce nechá odstavit je klasika, ale hraje i strašně staženě. Bylo to vidět dobře při tom běhovém TD. Ctí pas to chápu, ale byl tak hluboko, že prostě nemohl už proti běhu nic udělat.

  Reply
 • 31 decembra, 2019 at 0:03
  Permalink

  Je mozne, ze ARODOVA slava sla za receiverama, kteri proste byli schopni se nejak prizpusobit jeho nepresnosti == meli s nim chemii. A kdyz je s vymenou OC/HC/GM ztratil tak je sam ztraceny ?

  Nebo je pravda co ve mne porad hloda, ze proste zlomeni na hazeci ruky == konec QB ?

  Reply
 • 31 decembra, 2019 at 0:39
  Permalink

  Žeby sa Tua Tagovailoa prepadol až niekam na koniec prvého kola ? To by sa mi páčilo ?

  Reply
 • 31 decembra, 2019 at 6:39
  Permalink

  Já tomu týmu, ale věřím. Vypadá jako při SB XLV. Dobrá obrana a slabší útok může vyprodukovat body. Věřím, že LeFleur připraví útočný gameplan s kratšími přihrávkami + běhy Jonese a Wiliamse. Pak jedna bomba pro TD. ? To snad i AR zvládne. Snad. Už s special team vypadá lépe. Jsem rozhodně optimističtější než kolem 8-10 kola, kdy jsme uhaluzili Panthers a dostali dardy od Chargers a 49. To obrana i útok vypadali zoufale.

  Reply
 • 31 decembra, 2019 at 10:21
  Permalink

  chápem že všetci chceme aby sme vyhrávali ľahko ale na druhej strane je nejaký súper ktorý chce tiež vyhrať. lepšie by som to nezhodnotil a zo všetkým súhlasím ale, nezabúdajme že aj tí najlepší majú aj zlé dni a nikto nieje tak nahnevaný na výkon Aarona Rodgersa viac než samotný Aaron Rodgers. Ak ste niekedy športovali profesionálne tak sami dobre viete aký je posledný dôležitý krok nesmierne náročný a ked vám niekto naruší celý váš plán a zrazu treba robiť niečo inak ako bolo natrénované tak je to veľmi veľmi ťažké. Potrebovali sme vyhrať, bol to divízny súper Detroit. V poslednej dobe mám pocit že ten Detroit na nás vie zahrať a my sa s nimi dosť natrápime. Možno že sme ich pocenili a po zápase s asterixami by som sa tomu ani nečudoval. Zdemolovali sme vikings a mysleli sme že lions prevalcujeme ale asi nie. Dúfam že ešte nejaké to šťastie sme si ponechali do play off. Tento tým je skvelo postavený a má na to aby vyhral SB. Nebojím sa o obranu ani o WR alebo hocikoho iného. Len Aaron Rodgers nám to môže prehrať nikto iný. gopackgo

  Reply
  • 31 decembra, 2019 at 21:36
   Permalink

   Souhlas! Raději možná vyhrát takhle se “zdviženým” prstem a než dat Lions o 30. Takhle pořad víme ze je na čem pracovat a nic nepodceníme. Ja jsem pořad za to, ze A-Rod to tam má, to se proste nevypaří, protože když byl zapas na hraně, tak vždy ten last drive udělal. Navíc ma tak obrovský respekt u soupeřů, ze kterého muže pořad těžit. Pořad vypadá lépe jak Manning když vyhrál SB s Broncos, takže bych neplašil.

   Reply
 • 3 januára, 2020 at 14:29
  Permalink

  Ja bych QB draftoval a treba se i trochu posunul na draftu dopredu. I kdyby za Aaronem dva roky stal, tak se to vyplati, pokud si bude front office myslet, ze ma ten novacek potencial a je mozne ho vychovat. Herbert se k nam na dostrel asi nepropadne, ale hodil by se k nam. Nebo vzit z Miami na zkousku Rosena, at se pobije o misto dvojky.
  Co se tyce play off, stat se muze vsechno, ale asi vsichni citime, ze pokud se v utoku aspon trochu nezlepsime, pres divizni kolo neprojdeme. Go Pack Go!

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Je Herb Waters nový Sam Shields?!  |  Rodgers od Grahama očakáva veľký rok  |  PREVIEW: WEEK #7 – New Orleans Saints vs Green Bay Packers  |