S Oaklandom budeme hrať v Kanade

Tretí zápas preseason odohráme proti Raiders vo Winnipegu.

Prvý raz po šiestich rokoch sa vracia NFL do Kanady. Podľa Winnipeg Free Press, je klub Winnipeg Blue Bombers blízko k tomu, aby na svoj štadión dotiahol prípravný zápas medzi Oaklandom Raiders a Green Bay Packers. Zápas sa odohrá v treťom weeku, ale dátum ešte nie je jasný.

O tom, že by sa na miestnom IG Fielde mohol hrať zpas NFL písali miestne médiá už v marci. V súboji porazil Edmontom a Reginu. Zaujímavosťou je, že Green Bay je od Winnipegu 11 hodín autom. O Oaklande ani nemusíme hovoriť.

„Sme presvedčení, že budeme hostiť tento zápas. Vyzerá to dobre a robíme pre to všetko. Momentálne viac povedať nevieme,“ povedal Darren Cameron, riaditeľ vzťahov s verejnosťou a hráčskych operácii klubu z Winnipegu.

NFL bola v Kanade naposledy 13. decembra, kedy v Toronte hostilo Buffalo Bills Atlantu Falcons. Buffalo hralo v Rogers Centre v Toronte šesťkrát v rade.

Pre oba tímy to bude prvý zápas v Kanade. Pôjde o špeciálnu udalosť, no keďže to bude 3 week preseason, hviezdy sa s najväčšou pravdepodobnosťou neukážu

Prvý zápas prípravy odohráme s Texans. V týždni pred zápasom budú mať tímy spoločné tréningy. J. J. Watt sa na trip do Green Bay veľmi teší. Rodák z Wisconsinu a hráč Badgers v apríli povedal:

„Na tréningovom kempe Green Bay som bol ako dieťa. Videl som ako išli na bicykloch na tréning. Stál som za plotom a pýtal autogramy. Pre mňa je to špeciálne vrátiť sa do domovského štátu a hrať pred tými ľuďmi na Lambeau. Bude to špeciálne a cool. Neviem sa dočkať.“

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

NFC NORTH  |