Vince Biegel: „Noha je na 100% uzdravená.“

OLB Vince Biegel sa už nemôže dočkať začiatku jeho nováčikovskej sezóny!

Odchovanec Badgers z Wisconsinu nebol na ihrisku od mája kvôli operácií nohy. Vince si zranil nohu počas rookie minicampu a bol umiestnený na PUP listinu pred začiatkom Training Campu.

No a teraz v strede augusta, Vince tento týždeň povedal novinárom, že jeho noha je na 100% vyliečená, no ešte má problémy so získaním výbušnosti na operovanej nohe. 

„Myslím si, že futbaloví hráči nie sú trpezliví, špeciálne ak ide o zranenia. Chceme byť späť čo najrýchlejšie ako to je možné. Každým týždňom a každým dňom sa moja noha zlepšuje, čo je nesmierne povzbudivé. Viem, že veľa fanúšikov chce, aby som bol naspäť čo najrýchlejšie, ale musíme byť trpezliví nie len kvôli tejto sezóne, ale kvôli veľa ostatným, ktoré máme pred sebou.“ povedal Biegel Jasonovi Wildeovi z Wisconsin State Journal.

Packers Biegela určite potrebujú kvôli hĺbke na pozícií OLB. Na tomto poste máme aktuálne Perryho, Matthewsa, Fackrella a Elliotta. Ašak Packers draftovali Biegela kvôli tomu, lebo sa im páčili výkony Biegela v červeno-bielom drese Badgers.

Keď už hovorím o Badgers, tak first round pick T.J. Watt zažil svoj debut v NFL v drese Steeleres a viedol si excelentne, keď zaznamenal 2 sacky a bol zvolený za najlepšieho hráča zápasu. No a Biegel určite vie, že ho fanúšikovia Packers budú porovnávať práve s jeho bývalým kolegom z Wisconsinu, lebo Packers mali šancu draftovať Watta na 29. mieste, no trejdovali sme sa nadol. Avšak Biegel sa vyjadril, že na svojho bývalého spoluhráča nežiarli.

„Počúvajte, vždy budem svojim spoluhráčom fandiť. Je úžasné vidieť, že si T.J. vo svojom debute viedol takto vynikajúco, ako chlapík Badger. Proste chcete vidieť ako sa vašim bývalým spoluhráčom darí. A som za to extrémne šťastný.“ nechal sa počuť Biegel.

Na začiatku týždňa, hlavný tréner Packers Mike McCarthy povedal, že Biegel sa zápasu a ani tréningov pred zápasom s Redskins nezúčastní. Jeho návrat je stále otázny, no slová Biegela nám dávajú dôvod na optimizmus! 🙂 Skorý návrat Vince! Go Pack Go!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

TOP 30 momentov v histórii Green Bay Packers  |  #2 Ako to vidí Wisconsin? Jeff Kahlow špeciál!  |